Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
103602
Ζεύγη ΤΡΙΤΗΣ 1-9 ΤΑΥΤ. D1
Κάρτα ζεύγους 8: ΦΙΛΙΠΠΟΥ - Διαιτητής
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
1
1
09906
Μελεουνη
Χατζηγεωργιου
07562
Χατζηγεωργιου
4
+1
Β
4
150
67%
1
1
2
09906
Μελεουνη
Χατζηγεωργιου
07562
Χατζηγεωργιου
3ΧΑ-2
Β
4
-200
0%
1
1
3
09906
Μελεουνη
Χατζηγεωργιου
07562
Χατζηγεωργιου
1
+2
Β
T
140
67%
2
1
4
10293
Πλιγκος
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
4
-1
Β
3
-100
33%
2
1
5
10293
Πλιγκος
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
5
+2
Ν
6
710
50%
2
1
6
10293
Πλιγκος
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
4
Ν
4
420
100%
3
1
7
10604
Σανσογλου
Χαλικιας
09901
Χαλικιας
3
-3
Δ
9
300
100%
3
1
8
10604
Σανσογλου
Χαλικιας
09901
Χαλικιας
4
-1
Δ
A
50
33%
3
1
9
10604
Σανσογλου
Χαλικιας
09901
Χαλικιας
2
Β
A
110
100%
4
1
10
06484
Παλογιαννιδης
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
2
-3
Α
9
300
100%
4
1
11
06484
Παλογιαννιδης
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
4
*-1
Ν
A
-100
33%
4
1
12
06484
Παλογιαννιδης
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
3ΧΑ+4
Ν
6
720
100%
5
1
13
01749
Στεφανης
Σιματη
02510
Σιματη
2
Β
7
110
0%
5
1
14
01749
Στεφανης
Σιματη
02510
Σιματη
3ΧΑ+1
Δ
4
-430
50%
5
1
15
01749
Στεφανης
Σιματη
02510
Σιματη
3ΧΑ+1
Δ
4
-430
33%
6
1
16
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
4
+1
Ν
K
450
100%
6
1
17
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
1ΧΑ+1
Δ
K
-120
0%
6
1
18
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
4
+3
Α
7
-510
100%
7
1
19
08738
Μπονιατη
Σταυρη
08351
Σταυρη
7ΧΑ
Α
6
-2220
0%
7
1
20
08738
Μπονιατη
Σταυρη
08351
Σταυρη
3
Ν
J
140
33%
7
1
21
08738
Μπονιατη
Σταυρη
08351
Σταυρη
3ΧΑ+1
Ν
5
630
0%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά