Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
103602
Ζεύγη ΤΡΙΤΗΣ 1-9 ΤΑΥΤ. D1
Κάρτα ζεύγους 7: ΜΠΟΝΙΑΤΗ - ΣΤΑΥΡΗ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
3
16
10293
Πλιγκος
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
4
Ν
3
-420
67%
1
3
17
10293
Πλιγκος
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
Pass
-
-
17%
1
3
18
10293
Πλιγκος
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
6ΧΑ+1
Α
3
1020
83%
2
2
13
06484
Παλογιαννιδης
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
2
+2
Β
A
-130
67%
2
2
14
06484
Παλογιαννιδης
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
3ΧΑ+1
Δ
J
430
50%
2
2
15
06484
Παλογιαννιδης
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
3ΧΑ
Δ
5
400
33%
3
4
4
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
3ΧΑ-1
Ν
2
-100
33%
3
4
5
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
4
+3
Ν
3
710
50%
3
4
6
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
4
-1
Β
K
-50
0%
4
4
7
09906
Μελεουνη
Χατζηγεωργιου
07562
Χατζηγεωργιου
3ΧΑ-1
Ν
2
100
100%
4
4
8
09906
Μελεουνη
Χατζηγεωργιου
07562
Χατζηγεωργιου
4
-2
Δ
A
-100
0%
4
4
9
09906
Μελεουνη
Χατζηγεωργιου
07562
Χατζηγεωργιου
4
-2
Ν
Q
100
67%
5
2
1
10604
Σανσογλου
Χαλικιας
09901
Χαλικιας
5
Β
K
400
100%
5
2
2
10604
Σανσογλου
Χαλικιας
09901
Χαλικιας
2ΧΑ
Ν
9
120
100%
5
2
3
10604
Σανσογλου
Χαλικιας
09901
Χαλικιας
4
-1
Ν
3
-50
33%
6
3
10
01749
Στεφανης
Σιματη
02510
Σιματη
2
-1
Β
K
-100
0%
6
3
11
01749
Στεφανης
Σιματη
02510
Σιματη
5
*-2
Ν
K
-300
0%
6
3
12
01749
Στεφανης
Σιματη
02510
Σιματη
3ΧΑ+2
Ν
T
660
50%
7
1
19
02745
Φιλιππου
Διαιτητής
00001
Διαιτητής
7ΧΑ
Α
6
2220
100%
7
1
20
02745
Φιλιππου
Διαιτητής
00001
Διαιτητής
3
Ν
J
-140
67%
7
1
21
02745
Φιλιππου
Διαιτητής
00001
Διαιτητής
3ΧΑ+1
Ν
5
-630
100%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά