Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
103602
Ζεύγη ΤΡΙΤΗΣ 1-9 ΤΑΥΤ. D1
Κάρτα ζεύγους 6: ΦΩΚΙΑΛΗ - SOKOL
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
2
10
10604
Σανσογλου
Χαλικιας
09901
Χαλικιας
2ΧΑ
Ν
7
-120
67%
1
2
11
10604
Σανσογλου
Χαλικιας
09901
Χαλικιας
4
-2
Α
Q
-100
0%
1
2
12
10604
Σανσογλου
Χαλικιας
09901
Χαλικιας
3ΧΑ+2
Ν
6
-660
50%
2
4
1
01749
Στεφανης
Σιματη
02510
Σιματη
3
-2
Β
2
-100
0%
2
4
2
01749
Στεφανης
Σιματη
02510
Σιματη
2ΧΑ-1
Β
4
-100
33%
2
4
3
01749
Στεφανης
Σιματη
02510
Σιματη
3
-2
Ν
A
-100
0%
3
4
4
08738
Μπονιατη
Σταυρη
08351
Σταυρη
3ΧΑ-1
Ν
2
100
67%
3
4
5
08738
Μπονιατη
Σταυρη
08351
Σταυρη
4
+3
Ν
3
-710
50%
3
4
6
08738
Μπονιατη
Σταυρη
08351
Σταυρη
4
-1
Β
K
50
100%
4
2
19
10293
Πλιγκος
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
6
+1
Α
Q
-1460
83%
4
2
20
10293
Πλιγκος
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
2
+1
Ν
J
140
33%
4
2
21
10293
Πλιγκος
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
4
+3
Β
6
710
50%
5
3
7
06484
Παλογιαννιδης
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
4
-1
Α
A
100
33%
5
3
8
06484
Παλογιαννιδης
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
4
-1
Δ
T
50
33%
5
3
9
06484
Παλογιαννιδης
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
4
-2
Ν
7
-100
33%
6
1
16
02745
Φιλιππου
Διαιτητής
00001
Διαιτητής
4
+1
Ν
K
-450
0%
6
1
17
02745
Φιλιππου
Διαιτητής
00001
Διαιτητής
1ΧΑ+1
Δ
K
120
100%
6
1
18
02745
Φιλιππου
Διαιτητής
00001
Διαιτητής
4
+3
Α
7
510
0%
7
3
13
09906
Μελεουνη
Χατζηγεωργιου
07562
Χατζηγεωργιου
3
+1
Ν
J
-170
33%
7
3
14
09906
Μελεουνη
Χατζηγεωργιου
07562
Χατζηγεωργιου
5
Α
A
400
0%
7
3
15
09906
Μελεουνη
Χατζηγεωργιου
07562
Χατζηγεωργιου
3ΧΑ-1
Δ
J
-50
0%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά