Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
103602
Ζεύγη ΤΡΙΤΗΣ 1-9 ΤΑΥΤ. D1
Κάρτα ζεύγους 1: ΜΕΛΕΟΥΝΗ - ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
1
1
02745
Φιλιππου
Διαιτητής
00001
Διαιτητής
4
+1
Β
4
-150
33%
1
1
2
02745
Φιλιππου
Διαιτητής
00001
Διαιτητής
3ΧΑ-2
Β
4
200
100%
1
1
3
02745
Φιλιππου
Διαιτητής
00001
Διαιτητής
1
+2
Β
T
-140
33%
2
3
19
10604
Σανσογλου
Χαλικιας
09901
Χαλικιας
7
Α
5
2210
67%
2
3
20
10604
Σανσογλου
Χαλικιας
09901
Χαλικιας
2
+1
Ν
J
-140
67%
2
3
21
10604
Σανσογλου
Χαλικιας
09901
Χαλικιας
6
+1
Β
A
-1460
0%
3
2
16
01749
Στεφανης
Σιματη
02510
Σιματη
4
-1
Ν
9
50
100%
3
2
17
01749
Στεφανης
Σιματη
02510
Σιματη
1ΧΑ
Δ
4
90
67%
3
2
18
01749
Στεφανης
Σιματη
02510
Σιματη
6ΧΑ+1
Δ
5
1020
83%
4
4
7
08738
Μπονιατη
Σταυρη
08351
Σταυρη
3ΧΑ-1
Ν
2
-100
0%
4
4
8
08738
Μπονιατη
Σταυρη
08351
Σταυρη
4
-2
Δ
A
100
100%
4
4
9
08738
Μπονιατη
Σταυρη
08351
Σταυρη
4
-2
Ν
Q
-100
33%
5
4
10
10293
Πλιγκος
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
2
-2
Α
A
-200
33%
5
4
11
10293
Πλιγκος
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
3
-1
Α
A
-50
33%
5
4
12
10293
Πλιγκος
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
5
+1
Ν
9
-620
100%
6
2
4
06484
Παλογιαννιδης
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
4
-1
Β
4
-100
33%
6
2
5
06484
Παλογιαννιδης
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
4
+2
Δ
J
-480
0%
6
2
6
06484
Παλογιαννιδης
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
4
-1
Δ
3
100
33%
7
3
13
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
3
+1
Ν
J
170
67%
7
3
14
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
5
Α
A
-400
100%
7
3
15
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
3ΧΑ-1
Δ
J
50
100%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά