Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
103563
ΖΕΥΓΗ ΔΕΥΤΕΡΑΣ ΟΠΕΝ D5 ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΟ
Κάρτα ζεύγους 1: ΤΣΕΛΕΠΗΣ - ΔΑΝΕΛΛΑΚΗΣ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
1
1
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
3ΧΑ-2
Δ
T
100
57%
1
1
2
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
4
-1
Α
T
50
64%
1
1
3
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
3
+2
Ν
A
200
0%
2
1
4
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
5
-1
Ν
K
-100
43%
2
1
5
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
4
-2
Α
5
100
79%
2
1
6
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
-
-
-
50%
50%
3
1
7
02735
Ζερβος
Γιακλος
02445
Γιακλος
3
*
Α
K
-730
0%
3
1
8
02735
Ζερβος
Γιακλος
02445
Γιακλος
3
-2
Α
Q
100
100%
3
1
9
02735
Ζερβος
Γιακλος
02445
Γιακλος
3ΧΑ+2
Α
J
-660
7%
4
1
10
06967
Καζας
Βεργη
08743
Βεργη
3ΧΑ+1
Δ
3
-630
7%
4
1
11
06967
Καζας
Βεργη
08743
Βεργη
4
*+2
Ν
A
790
86%
4
1
12
06967
Καζας
Βεργη
08743
Βεργη
4
-1
Β
A
-100
21%
5
1
13
03107
Κουτσακης
Κασσανης
12246
Κασσανης
3ΧΑ
Β
3
600
71%
5
1
14
03107
Κουτσακης
Κασσανης
12246
Κασσανης
6
-1
Β
9
-50
21%
5
1
15
03107
Κουτσακης
Κασσανης
12246
Κασσανης
3ΧΑ+3
Β
5
690
100%
6
1
16
10293
Πλιγκος
Χατζηνικολας
09280
Χατζηνικολας
5
Β
T
450
57%
6
1
17
10293
Πλιγκος
Χατζηνικολας
09280
Χατζηνικολας
2ΧΑ+1
Β
Q
150
57%
6
1
18
10293
Πλιγκος
Χατζηνικολας
09280
Χατζηνικολας
3ΧΑ+2
Ν
T
660
86%
7
1
19
10603
Παταβουκας
Αγαπητου
03667
Αγαπητου
4
+2
Β
9
480
93%
7
1
20
10603
Παταβουκας
Αγαπητου
03667
Αγαπητου
2
-1
Δ
3
100
64%
7
1
21
10603
Παταβουκας
Αγαπητου
03667
Αγαπητου
3
*
Α
A
-470
7%
8
1
22
03674
Παπασαββας
Timo
12590
Timo
1ΧΑ
Α
K
90
36%
8
1
23
03674
Παπασαββας
Timo
12590
Timo
3
*-2
Ν
A
500
100%
8
1
24
03674
Παπασαββας
Timo
12590
Timo
2
+3
Α
A
150
86%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά