Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
103317
ΖΕΥΓΗ ΔΕΥΤΕΡΑΣ ΟΠΕΝ D4 ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΟ
Κάρτα ζεύγους 27: ΔΑΝΕΛΛΑΚΗΣ - ΤΣΕΛΕΠΗΣ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
7
19
02736
Βρουχος
Καρακατσανης
02737
Καρακατσανης
6
+1
Ν
J
-1010
17%
1
7
20
02736
Βρουχος
Καρακατσανης
02737
Καρακατσανης
5
+1
Δ
A
620
9%
1
7
21
02736
Βρουχος
Καρακατσανης
02737
Καρακατσανης
3
-1
Β
8
100
91%
2
8
25
02256
Καβαλακης
Βεργη
08743
Βεργη
3ΧΑ+4
Ν
4
-520
79%
2
8
26
02256
Καβαλακης
Βεργη
08743
Βεργη
6ΧΑ-1
Δ
T
-100
36%
2
8
27
02256
Καβαλακης
Βεργη
08743
Βεργη
5
+2
Ν
A
-510
50%
3
9
1
09903
Ραμος
Τσαβαρη
07561
Τσαβαρη
3
-2
Β
8
100
83%
3
9
2
09903
Ραμος
Τσαβαρη
07561
Τσαβαρη
2
Β
J
-110
9%
3
9
3
09903
Ραμος
Τσαβαρη
07561
Τσαβαρη
4
+1
Β
9
-450
42%
5
1
13
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
4
-1
Β
7
100
66%
5
1
14
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
1ΧΑ
Α
5
90
66%
5
1
15
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
5
-1
Ν
A
100
91%
6
3
22
04253
Παπαεμμανουηλ
Παληγιαννης
03673
Παληγιαννης
Pass
-
-
57%
6
3
23
04253
Παπαεμμανουηλ
Παληγιαννης
03673
Παληγιαννης
1ΧΑ-1
Ν
T
100
86%
6
3
24
04253
Παπαεμμανουηλ
Παληγιαννης
03673
Παληγιαννης
4
+1
Δ
3
450
64%
7
4
28
03667
Αγαπητου
Παταβουκας
10603
Παταβουκας
4
Δ
T
420
75%
7
4
29
03667
Αγαπητου
Παταβουκας
10603
Παταβουκας
4
Α
5
620
58%
7
4
30
03667
Αγαπητου
Παταβουκας
10603
Παταβουκας
4
-1
Δ
9
-50
88%
8
5
4
10604
Σανσογλου
Κωστογλου
07121
Κωστογλου
4
-1
Α
A
100
34%
8
5
5
10604
Σανσογλου
Κωστογλου
07121
Κωστογλου
5
*-2
Α
T
300
9%
8
5
6
10604
Σανσογλου
Κωστογλου
07121
Κωστογλου
3
Α
J
-110
42%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά