Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
103317
ΖΕΥΓΗ ΔΕΥΤΕΡΑΣ ΟΠΕΝ D4 ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΟ
Κάρτα ζεύγους 26: ΠΑΥΛΟΥΣ - ΣΤΕΡΓΑΛΛΑΣ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
6
16
12246
Κασσανης
Κουτσακης
03107
Κουτσακης
2
+1
Δ
7
140
66%
1
6
17
12246
Κασσανης
Κουτσακης
03107
Κουτσακης
4
-1
Β
K
50
83%
1
6
18
12246
Κασσανης
Κουτσακης
03107
Κουτσακης
4
Δ
K
130
66%
2
7
22
02736
Βρουχος
Καρακατσανης
02737
Καρακατσανης
2
Α
A
110
100%
2
7
23
02736
Βρουχος
Καρακατσανης
02737
Καρακατσανης
1ΧΑ+1
Ν
2
-120
0%
2
7
24
02736
Βρουχος
Καρακατσανης
02737
Καρακατσανης
4
Δ
6
420
36%
3
8
28
02256
Καβαλακης
Βεργη
08743
Βεργη
4
Δ
6
420
75%
3
8
29
02256
Καβαλακης
Βεργη
08743
Βεργη
4
+1
Α
9
650
91%
3
8
30
02256
Καβαλακης
Βεργη
08743
Βεργη
-
-
9
50%
50%
4
9
4
09903
Ραμος
Τσαβαρη
07561
Τσαβαρη
3
-1
Ν
A
100
91%
4
9
5
09903
Ραμος
Τσαβαρη
07561
Τσαβαρη
3
*+3
Ν
A
-1330
1%
4
9
6
09903
Ραμος
Τσαβαρη
07561
Τσαβαρη
1
+2
Α
2
110
58%
6
2
19
06488
Φυσικα
Σβιγγος
02738
Σβιγγος
4
+2
Ν
J
-480
83%
6
2
20
06488
Φυσικα
Σβιγγος
02738
Σβιγγος
6
Δ
A
1430
91%
6
2
21
06488
Φυσικα
Σβιγγος
02738
Σβιγγος
2
-2
Α
6
-100
66%
7
3
25
04253
Παπαεμμανουηλ
Παληγιαννης
03673
Παληγιαννης
6ΧΑ
Β
3
-990
29%
7
3
26
04253
Παπαεμμανουηλ
Παληγιαννης
03673
Παληγιαννης
1ΧΑ+3
Δ
3
180
57%
7
3
27
04253
Παπαεμμανουηλ
Παληγιαννης
03673
Παληγιαννης
5
+2
Ν
A
-510
50%
8
4
1
03667
Αγαπητου
Παταβουκας
10603
Παταβουκας
4
-3
Β
2
-150
1%
8
4
2
03667
Αγαπητου
Παταβουκας
10603
Παταβουκας
2
Ν
2
110
91%
8
4
3
03667
Αγαπητου
Παταβουκας
10603
Παταβουκας
6
Β
2
980
91%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά