Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
103317
ΖΕΥΓΗ ΔΕΥΤΕΡΑΣ ΟΠΕΝ D4 ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΟ
Κάρτα ζεύγους 24: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ - TIMO
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
4
10
03667
Αγαπητου
Παταβουκας
10603
Παταβουκας
5
-1
Ν
2
100
58%
1
4
11
03667
Αγαπητου
Παταβουκας
10603
Παταβουκας
4
Ν
2
-130
58%
1
4
12
03667
Αγαπητου
Παταβουκας
10603
Παταβουκας
1
Ν
4
-80
17%
2
5
16
10604
Σανσογλου
Κωστογλου
07121
Κωστογλου
2
Ν
2
-110
1%
2
5
17
10604
Σανσογλου
Κωστογλου
07121
Κωστογλου
3ΧΑ
Ν
Q
-400
9%
2
5
18
10604
Σανσογλου
Κωστογλου
07121
Κωστογλου
3ΧΑ-2
Α
K
-100
26%
3
6
22
12246
Κασσανης
Κουτσακης
03107
Κουτσακης
2
-3
Α
8
-300
0%
3
6
23
12246
Κασσανης
Κουτσακης
03107
Κουτσακης
1ΧΑ-1
Ν
2
100
86%
3
6
24
12246
Κασσανης
Κουτσακης
03107
Κουτσακης
3
-1
Α
2
-50
7%
4
7
28
02736
Βρουχος
Καρακατσανης
02737
Καρακατσανης
4
-1
Δ
8
-50
26%
4
7
29
02736
Βρουχος
Καρακατσανης
02737
Καρακατσανης
4
-1
Α
9
-100
9%
4
7
30
02736
Βρουχος
Καρακατσανης
02737
Καρακατσανης
4
*-1
Δ
9
-100
31%
5
8
4
02256
Καβαλακης
Βεργη
08743
Βεργη
4
Ν
A
-130
34%
5
8
5
02256
Καβαλακης
Βεργη
08743
Βεργη
4
+1
Ν
9
-650
50%
5
8
6
02256
Καβαλακης
Βεργη
08743
Βεργη
3
-2
Δ
6
-200
17%
7
1
19
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
6
+1
Β
3
-1010
17%
7
1
20
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
6
Δ
A
1430
91%
7
1
21
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
3
-3
Δ
A
-150
1%
8
2
25
06488
Φυσικα
Σβιγγος
02738
Σβιγγος
6ΧΑ
Ν
6
990
71%
8
2
26
06488
Φυσικα
Σβιγγος
02738
Σβιγγος
6
-2
Α
J
200
93%
8
2
27
06488
Φυσικα
Σβιγγος
02738
Σβιγγος
4
+3
Ν
A
510
50%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά