Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
103112
Ζεύγη 1-9 ΤΡΙΤΗ ΤΑΥΤ. D4
Κάρτα ζεύγους 2: ΧΑΛΙΚΙΑΣ - ΠΑΤΑΒΟΥΚΑΣ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
2
1
08347
Χατζησαββα
Πλιγκος
10293
Πλιγκος
3ΧΑ-1
Δ
A
50
100%
1
2
2
08347
Χατζησαββα
Πλιγκος
10293
Πλιγκος
4
-1
Α
K
50
67%
1
2
3
08347
Χατζησαββα
Πλιγκος
10293
Πλιγκος
3ΧΑ-3
Α
3
300
100%
3
3
13
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
2ΧΑ-3
Δ
T
-300
0%
3
3
14
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
2
+1
Α
A
140
83%
3
3
15
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
3ΧΑ+3
Δ
9
490
33%
4
5
7
10992
Τσακαλος
Διαιτητής
00001
Διαιτητής
4
*-1
Β
A
200
83%
4
5
8
10992
Τσακαλος
Διαιτητής
00001
Διαιτητής
3ΧΑ+1
Δ
6
430
50%
4
5
9
10992
Τσακαλος
Διαιτητής
00001
Διαιτητής
4
Ν
A
-420
33%
5
5
10
08737
Ματθαιου
Παλογιαννιδης
06484
Παλογιαννιδης
4
-3
Β
T
-300
17%
5
5
11
08737
Ματθαιου
Παλογιαννιδης
06484
Παλογιαννιδης
3
+2
Α
2
-150
100%
5
5
12
08737
Ματθαιου
Παλογιαννιδης
06484
Παλογιαννιδης
4ΧΑ+3
Β
2
720
0%
6
3
22
09906
Μελεουνη
Στεφανης
01749
Στεφανης
3
-1
Β
7
-50
67%
6
3
23
09906
Μελεουνη
Στεφανης
01749
Στεφανης
4
Β
A
620
33%
6
3
24
09906
Μελεουνη
Στεφανης
01749
Στεφανης
2
+2
Δ
3
-130
100%
7
2
19
08351
Σταυρη
Μπονιατη
08738
Μπονιατη
4
Β
3
-420
0%
7
2
20
08351
Σταυρη
Μπονιατη
08738
Μπονιατη
4
Ν
7
-620
50%
7
2
21
08351
Σταυρη
Μπονιατη
08738
Μπονιατη
3ΧΑ+1
Ν
Q
-630
0%
8
4
16
08354
Μακεστας
Μηνεττος
08341
Μηνεττος
2ΧΑ+1
Α
7
150
83%
8
4
17
08354
Μακεστας
Μηνεττος
08341
Μηνεττος
3
-1
Α
8
-50
33%
8
4
18
08354
Μακεστας
Μηνεττος
08341
Μηνεττος
5
+1
Δ
3
420
67%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά