Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
103112
Ζεύγη 1-9 ΤΡΙΤΗ ΤΑΥΤ. D4
Κάρτα ζεύγους 1: ΤΣΑΚΑΛΟΣ - Διαιτητής
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
2
3
10
02745
Φιλιππου
Πετριδης
01747
Πετριδης
Pass
-
-
33%
2
3
11
02745
Φιλιππου
Πετριδης
01747
Πετριδης
4
Δ
A
420
67%
2
3
12
02745
Φιλιππου
Πετριδης
01747
Πετριδης
6ΧΑ
Ν
5
-1440
67%
3
5
4
08351
Σταυρη
Μπονιατη
08738
Μπονιατη
1ΧΑ
Α
K
90
0%
3
5
5
08351
Σταυρη
Μπονιατη
08738
Μπονιατη
3
+2
Ν
5
-150
100%
3
5
6
08351
Σταυρη
Μπονιατη
08738
Μπονιατη
2ΧΑ+3
Β
5
-210
67%
4
5
7
09901
Χαλικιας
Παταβουκας
10603
Παταβουκας
4
*-1
Β
A
-200
17%
4
5
8
09901
Χαλικιας
Παταβουκας
10603
Παταβουκας
3ΧΑ+1
Δ
6
-430
50%
4
5
9
09901
Χαλικιας
Παταβουκας
10603
Παταβουκας
4
Ν
A
420
67%
5
3
19
08347
Χατζησαββα
Πλιγκος
10293
Πλιγκος
4
-1
Β
K
-50
17%
5
3
20
08347
Χατζησαββα
Πλιγκος
10293
Πλιγκος
5
-1
Ν
A
-100
0%
5
3
21
08347
Χατζησαββα
Πλιγκος
10293
Πλιγκος
3
Β
K
110
33%
6
2
16
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
2ΧΑ
Α
4
120
33%
6
2
17
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
3
+1
Ν
A
-170
0%
6
2
18
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
1
+4
Δ
5
150
33%
7
4
13
08354
Μακεστας
Μηνεττος
08341
Μηνεττος
2ΧΑ
Β
4
-120
67%
7
4
14
08354
Μακεστας
Μηνεττος
08341
Μηνεττος
4
Ν
A
-130
0%
7
4
15
08354
Μακεστας
Μηνεττος
08341
Μηνεττος
3ΧΑ+3
Δ
5
490
33%
8
2
22
08737
Ματθαιου
Παλογιαννιδης
06484
Παλογιαννιδης
2
Ν
Q
110
100%
8
2
23
08737
Ματθαιου
Παλογιαννιδης
06484
Παλογιαννιδης
4
Β
8
620
33%
8
2
24
08737
Ματθαιου
Παλογιαννιδης
06484
Παλογιαννιδης
3
-3
Ν
K
-150
67%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά