Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
103069
ΖΕΥΓΗ ΔΕΥΤΕΡΑΣ ΟΠΕΝ D3 ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΟ
Κάρτα ζεύγους 1: SOKOL - ΚΑΣΣΑΝΗΣ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
1
1
01752
Φωκιαλη
Φαφουτη
12245
Φαφουτη
2
-2
Α
A
-100
0%
1
1
2
01752
Φωκιαλη
Φαφουτη
12245
Φαφουτη
4
Α
A
420
42%
2
3
7
10293
Πλιγκος
Χατζηνικολας
09280
Χατζηνικολας
3ΧΑ
Β
3
-600
17%
2
3
8
10293
Πλιγκος
Χατζηνικολας
09280
Χατζηνικολας
5
+1
Β
A
-480
33%
3
3
9
02735
Ζερβος
Κουτσακης
03107
Κουτσακης
2ΧΑ+1
Δ
3
-150
17%
3
3
10
02735
Ζερβος
Κουτσακης
03107
Κουτσακης
3
*+1
Β
J
870
100%
4
4
13
06967
Καζας
Ανθουλας
11838
Ανθουλας
3
Α
A
140
83%
4
4
14
06967
Καζας
Ανθουλας
11838
Ανθουλας
3ΧΑ-2
Ν
5
100
58%
5
5
17
01745
Ραμος
Καβαλακης
02256
Καβαλακης
1ΧΑ
Ν
Q
-90
83%
5
5
18
01745
Ραμος
Καβαλακης
02256
Καβαλακης
2
*-3
Δ
2
-500
0%
6
6
21
09903
Ραμος
Τσαβαρη
07561
Τσαβαρη
6
+1
Ν
9
1460
58%
6
6
22
09903
Ραμος
Τσαβαρη
07561
Τσαβαρη
3
+1
Β
A
130
75%
7
2
15
09267
Πλιγκος
Ζαφειρης
10993
Ζαφειρης
4
-2
Δ
A
-100
75%
7
2
16
09267
Πλιγκος
Ζαφειρης
10993
Ζαφειρης
3
-1
Δ
J
-100
75%
8
5
23
06488
Φυσικα
Σβιγγος
02738
Σβιγγος
1ΧΑ+1
Δ
4
-120
33%
8
5
24
06488
Φυσικα
Σβιγγος
02738
Σβιγγος
2
+2
Δ
K
-170
42%
9
2
19
00292
Δανελλακης
Τσελεπης
08350
Τσελεπης
3
Β
J
110
0%
9
2
20
00292
Δανελλακης
Τσελεπης
08350
Τσελεπης
2
+2
Δ
A
-130
67%
10
6
5
01750
Σιματης
Καταξενος
04912
Καταξενος
3
-1
Α
J
-50
67%
10
6
6
01750
Σιματης
Καταξενος
04912
Καταξενος
1ΧΑ+2
Δ
Q
150
50%
11
4
3
02737
Καρακατσανης
Βρουχος
02736
Βρουχος
2
Ν
A
110
83%
11
4
4
02737
Καρακατσανης
Βρουχος
02736
Βρουχος
4
+1
Α
A
-650
0%
12
7
11
03674
Παπασαββας
Timo
12590
Timo
2ΧΑ-2
Α
K
100
67%
12
7
12
03674
Παπασαββας
Timo
12590
Timo
3
+1
Α
A
-170
58%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά