Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
103029
3η ΗΜΕΡΙΔΑ TRIALS ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΥ 2017 ΟΠΕΝ κ 1-11
Κάρτα ζεύγους 5: ΑΓΑΠΗΤΟΥ - ΒΟΛΟΝΑΚΗΣ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
IMPs
1
7
29
09066
Ανασταχας
Καζας
06967
Καζας
4
-1
Ν
2
-100
-2i
1
7
30
09066
Ανασταχας
Καζας
06967
Καζας
3ΧΑ+1
Β
3
430
2
4
23
03673
Παληγιαννης
Παπαεμμανουηλ
04253
Παπαεμμανουηλ
3
Δ
K
-110
-3i
2
4
24
03673
Παληγιαννης
Παπαεμμανουηλ
04253
Παπαεμμανουηλ
4
-1
Ν
A
-50
-2i
3
6
5
02256
Καβαλακης
Ραμος
01745
Ραμος
2
**-2
Α
K
-600
-5i
3
6
6
02256
Καβαλακης
Ραμος
01745
Ραμος
3
Δ
3
140
4
3
25
04912
Καταξενος
Κολιαης
02883
Κολιαης
4
+2
Α
K
-170
4
3
26
04912
Καταξενος
Κολιαης
02883
Κολιαης
3
Α
A
-140
-2i
5
1
13
02735
Ζερβος
Κουτσακης
03107
Κουτσακης
3ΧΑ+4
Α
4
720
1i
5
1
14
02735
Ζερβος
Κουτσακης
03107
Κουτσακης
3ΧΑ+3
Α
4
490
1i
6
5
9
09903
Ραμος
Τσαβαρη
07561
Τσαβαρη
3ΧΑ+4
Α
4
-720
-1i
6
5
10
09903
Ραμος
Τσαβαρη
07561
Τσαβαρη
4
*+1
Ν
4
910
10i
7
5
11
02736
Βρουχος
Καρακατσανης
02737
Καρακατσανης
4
Α
K
420
3i
7
5
12
02736
Βρουχος
Καρακατσανης
02737
Καρακατσανης
4
Α
5
420
-1i
8
2
27
06968
Παυλους
Στεργαλλας
11391
Στεργαλλας
-
-
-
50%
8
2
28
06968
Παυλους
Στεργαλλας
11391
Στεργαλλας
-
-
-
50%
9
6
17
05639
Πεζανακης
Σβιγγος
02738
Σβιγγος
1ΧΑ
Ν
J
90
1i
9
6
18
05639
Πεζανακης
Σβιγγος
02738
Σβιγγος
4
Δ
4
-420
10
7
21
02472
Τσαβαλος
Τυραδελλη
03484
Τυραδελλη
4
*-2
Β
J
500
13i
10
7
22
02472
Τσαβαλος
Τυραδελλη
03484
Τυραδελλη
4
-1
Β
J
50
4i
11
2
7
02758
Καλαβρεζος
Πιρπιρης
04920
Πιρπιρης
5
*-5
Δ
K
-1400
-16i
11
2
8
02758
Καλαβρεζος
Πιρπιρης
04920
Πιρπιρης
3ΧΑ+1
Α
8
430
3i
12
3
15
02744
Διακοσταματιου
Τσετσερη
09265
Τσετσερη
6ΧΑ-2
Α
T
-100
-11i
12
3
16
02744
Διακοσταματιου
Τσετσερη
09265
Τσετσερη
3ΧΑ-3
Α
A
-300
-11i
13
4
19
08350
Τσελεπης
Φοιτος
08349
Φοιτος
6ΧΑ-1
Α
J
-100
-11i
13
4
20
08350
Τσελεπης
Φοιτος
08349
Φοιτος
1ΧΑ+2
Α
A
150
-1i
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά