Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
103029
3η ΗΜΕΡΙΔΑ TRIALS ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΥ 2017 ΟΠΕΝ κ 1-11
Κάρτα ζεύγους 4: ΡΑΜΟΣ - ΤΣΑΒΑΡΗ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
IMPs
1
4
21
02736
Βρουχος
Καρακατσανης
02737
Καρακατσανης
4
*-2
Δ
A
300
1
4
22
02736
Βρουχος
Καρακατσανης
02737
Καρακατσανης
2
+1
Β
9
140
1i
2
6
29
05639
Πεζανακης
Σβιγγος
02738
Σβιγγος
4
-1
Β
A
100
2i
2
6
30
05639
Πεζανακης
Σβιγγος
02738
Σβιγγος
3ΧΑ+1
Ν
6
-430
3
3
23
09066
Ανασταχας
Καζας
06967
Καζας
1ΧΑ+1
Δ
6
-120
-3i
3
3
24
09066
Ανασταχας
Καζας
06967
Καζας
3
Ν
J
140
4i
4
1
11
02735
Ζερβος
Κουτσακης
03107
Κουτσακης
4
Α
K
420
3i
4
1
12
02735
Ζερβος
Κουτσακης
03107
Κουτσακης
3ΧΑ+3
Α
J
490
2i
5
5
7
08350
Τσελεπης
Φοιτος
08349
Φοιτος
4
+1
Β
6
650
12i
5
5
8
08350
Τσελεπης
Φοιτος
08349
Φοιτος
3ΧΑ+1
Α
7
-430
-3i
6
5
9
03667
Αγαπητου
Βολονακης
09269
Βολονακης
3ΧΑ+4
Α
4
720
1i
6
5
10
03667
Αγαπητου
Βολονακης
09269
Βολονακης
4
*+1
Ν
4
-910
-10i
7
2
25
02472
Τσαβαλος
Τυραδελλη
03484
Τυραδελλη
4
-3
Ν
2
-150
1i
7
2
26
02472
Τσαβαλος
Τυραδελλη
03484
Τυραδελλη
4
*-1
Α
K
200
6i
8
6
15
04912
Καταξενος
Κολιαης
02883
Κολιαης
3ΧΑ+3
Α
5
-490
-1i
8
6
16
04912
Καταξενος
Κολιαης
02883
Κολιαης
3
+3
Δ
7
-170
1i
9
7
19
02744
Διακοσταματιου
Τσετσερη
09265
Τσετσερη
6ΧΑ-2
Α
J
-200
-12i
9
7
20
02744
Διακοσταματιου
Τσετσερη
09265
Τσετσερη
1ΧΑ+2
Α
8
150
-1i
10
2
5
03673
Παληγιαννης
Παπαεμμανουηλ
04253
Παπαεμμανουηλ
4
Ν
J
-620
-5i
10
2
6
03673
Παληγιαννης
Παπαεμμανουηλ
04253
Παπαεμμανουηλ
5
-3
Ν
3
150
11
3
13
02256
Καβαλακης
Ραμος
01745
Ραμος
3ΧΑ+3
Α
2
690
11
3
14
02256
Καβαλακης
Ραμος
01745
Ραμος
3ΧΑ+2
Α
9
460
12
4
17
06968
Παυλους
Στεργαλλας
11391
Στεργαλλας
-
-
-
50%
12
4
18
06968
Παυλους
Στεργαλλας
11391
Στεργαλλας
-
-
-
50%
13
7
27
02758
Καλαβρεζος
Πιρπιρης
04920
Πιρπιρης
5
*-5
Δ
A
1100
13i
13
7
28
02758
Καλαβρεζος
Πιρπιρης
04920
Πιρπιρης
4
+2
Ν
Q
680
5i
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά