Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
103029
3η ΗΜΕΡΙΔΑ TRIALS ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΥ 2017 ΟΠΕΝ κ 1-11
Κάρτα ζεύγους 13: ΔΙΑΚΟΣΤΑΜΑΤΙΟΥ - ΤΣΕΤΣΕΡΗ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
IMPs
1
5
25
02256
Καβαλακης
Ραμος
01745
Ραμος
2
+4
Α
K
-170
1
5
26
02256
Καβαλακης
Ραμος
01745
Ραμος
4
*-1
Α
7
200
6i
2
5
27
02472
Τσαβαλος
Τυραδελλη
03484
Τυραδελλη
3
+2
Β
J
-200
4i
2
5
28
02472
Τσαβαλος
Τυραδελλη
03484
Τυραδελλη
5
+1
Ν
2
-680
-5i
3
2
17
04912
Καταξενος
Κολιαης
02883
Κολιαης
2
Α
5
-90
-4i
3
2
18
04912
Καταξενος
Κολιαης
02883
Κολιαης
4
Α
9
-420
4
6
7
02736
Βρουχος
Καρακατσανης
02737
Καρακατσανης
5
*-6
Β
K
-1700
-17i
4
6
8
02736
Βρουχος
Καρακατσανης
02737
Καρακατσανης
3ΧΑ
Α
T
-400
-2i
5
7
11
09066
Ανασταχας
Καζας
06967
Καζας
5
-1
Α
A
-50
-8i
5
7
12
09066
Ανασταχας
Καζας
06967
Καζας
3ΧΑ
Α
J
400
-1i
6
2
23
08350
Τσελεπης
Φοιτος
08349
Φοιτος
3
-1
Δ
A
-100
-3i
6
2
24
08350
Τσελεπης
Φοιτος
08349
Φοιτος
3
-1
Ν
8
50
2i
7
3
5
02758
Καλαβρεζος
Πιρπιρης
04920
Πιρπιρης
5
*-3
Α
J
-500
-3i
7
3
6
02758
Καλαβρεζος
Πιρπιρης
04920
Πιρπιρης
5
-3
Ν
3
150
8
4
9
05639
Πεζανακης
Σβιγγος
02738
Σβιγγος
3ΧΑ+2
Α
5
660
-1i
8
4
10
05639
Πεζανακης
Σβιγγος
02738
Σβιγγος
3ΧΑ+2
Β
9
-660
-5i
9
7
19
09903
Ραμος
Τσαβαρη
07561
Τσαβαρη
6ΧΑ-2
Α
J
200
12i
9
7
20
09903
Ραμος
Τσαβαρη
07561
Τσαβαρη
1ΧΑ+2
Α
8
-150
1i
10
4
13
06968
Παυλους
Στεργαλλας
11391
Στεργαλλας
-
-
-
50%
10
4
14
06968
Παυλους
Στεργαλλας
11391
Στεργαλλας
-
-
-
50%
11
6
21
03673
Παληγιαννης
Παπαεμμανουηλ
04253
Παπαεμμανουηλ
4
-2
Δ
A
-100
5i
11
6
22
03673
Παληγιαννης
Παπαεμμανουηλ
04253
Παπαεμμανουηλ
2ΧΑ+1
Ν
A
-150
-2i
12
3
15
03667
Αγαπητου
Βολονακης
09269
Βολονακης
6ΧΑ-2
Α
T
100
11i
12
3
16
03667
Αγαπητου
Βολονακης
09269
Βολονακης
3ΧΑ-3
Α
A
300
11i
13
1
29
02735
Ζερβος
Κουτσακης
03107
Κουτσακης
4
*-1
Β
9
200
4i
13
1
30
02735
Ζερβος
Κουτσακης
03107
Κουτσακης
3ΧΑ+1
Β
9
-430
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά