Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
101490
ΖΕΥΓΗ ΟΠΕΝ ΔΕΥΤΕΡΑΣ D5
Κάρτα ζεύγους 27: ΦΩΚΙΑΛΗ - SOKOL
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
7
19
09064
Καλοπητας
Χαμουζα
Χαμουζα
2
+1
Δ
T
110
66%
1
7
20
09064
Καλοπητας
Χαμουζα
Χαμουζα
3
+2
Β
6
-150
34%
1
7
21
09064
Καλοπητας
Χαμουζα
Χαμουζα
4
*-2
Α
6
-300
1%
2
8
25
09906
Μελεουνη
Πεζανακης
05639
Πεζανακης
2ΧΑ-2
Α
J
-200
1%
2
8
26
09906
Μελεουνη
Πεζανακης
05639
Πεζανακης
4
-1
Ν
5
100
42%
2
8
27
09906
Μελεουνη
Πεζανακης
05639
Πεζανακης
3ΧΑ-2
Ν
Q
100
26%
4
1
10
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
3
+2
Α
6
200
17%
4
1
11
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
4
Ν
J
-420
1%
4
1
12
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
1ΧΑ+1
Α
3
120
42%
5
2
16
02256
Καβαλακης
Ραμος
01745
Ραμος
3ΧΑ+3
Δ
T
690
83%
5
2
17
02256
Καβαλακης
Ραμος
01745
Ραμος
-
-
7
50%
50%
5
2
18
02256
Καβαλακης
Ραμος
01745
Ραμος
3
*-1
Δ
7
-100
42%
6
3
22
09903
Ραμος
Τσαβαρη
07561
Τσαβαρη
1ΧΑ-1
Ν
Q
50
100%
6
3
23
09903
Ραμος
Τσαβαρη
07561
Τσαβαρη
3ΧΑ
Α
2
600
43%
6
3
24
09903
Ραμος
Τσαβαρη
07561
Τσαβαρη
3ΧΑ
Δ
K
400
93%
7
4
1
11839
Ταουλας
Καζας
06967
Καζας
2
*
Δ
5
180
99%
7
4
2
11839
Ταουλας
Καζας
06967
Καζας
6ΧΑ-1
Δ
5
-50
1%
7
4
3
11839
Ταουλας
Καζας
06967
Καζας
5
Ν
K
-400
17%
8
5
7
03482
Χατζηιωαννου
Παληγιαννης
03673
Παληγιαννης
4
+1
Α
A
-650
42%
8
5
8
03482
Χατζηιωαννου
Παληγιαννης
03673
Παληγιαννης
2
Δ
9
-110
17%
8
5
9
03482
Χατζηιωαννου
Παληγιαννης
03673
Παληγιαννης
3
+1
Β
A
170
50%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά