Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
101051
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΖΕΥΓΩΝ ΟΠΕΝ 4ης ΒΑΘΜΙΔΑΣ
Κάρτα ζεύγους 21: ΡΑΜΟΣ - ΚΑΒΑΛΑΚΗΣ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
1
1
02498
Κελεπερας
Βρουχος
02736
Βρουχος
3
+1
Ν
5
-170
79%
1
1
2
02498
Κελεπερας
Βρουχος
02736
Βρουχος
3
-1
Α
9
-50
93%
1
1
3
02498
Κελεπερας
Βρουχος
02736
Βρουχος
3ΧΑ
Δ
5
600
14%
2
2
7
10293
Πλιγκος
Σιματης
01750
Σιματης
4
-1
Δ
Q
-100
0%
2
2
8
10293
Πλιγκος
Σιματης
01750
Σιματης
2
+1
Δ
A
140
83%
2
2
9
10293
Πλιγκος
Σιματης
01750
Σιματης
4
+1
Β
2
-450
14%
3
3
13
09269
Βολονακης
Τσακαλος
10992
Τσακαλος
2
-1
Β
Q
100
79%
3
3
14
09269
Βολονακης
Τσακαλος
10992
Τσακαλος
2
Α
Q
110
100%
3
3
15
09269
Βολονακης
Τσακαλος
10992
Τσακαλος
4
*-1
Δ
A
-100
86%
4
4
19
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
3ΧΑ+2
Β
5
-460
14%
4
4
20
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
6
-3
Β
6
300
100%
4
4
21
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
3
-1
Α
J
-50
43%
5
5
25
03482
Χατζηιωαννου
Παληγιαννης
03673
Παληγιαννης
1ΧΑ+2
Β
3
-150
64%
5
5
26
03482
Χατζηιωαννου
Παληγιαννης
03673
Παληγιαννης
3ΧΑ+1
Δ
Q
630
100%
5
5
27
03482
Χατζηιωαννου
Παληγιαννης
03673
Παληγιαννης
5ΧΑ+1
Δ
K
490
71%
6
6
4
03667
Αγαπητου
Παταβουκας
10603
Παταβουκας
3ΧΑ+2
Β
T
-660
57%
6
6
5
03667
Αγαπητου
Παταβουκας
10603
Παταβουκας
3ΧΑ
Α
5
400
50%
6
6
6
03667
Αγαπητου
Παταβουκας
10603
Παταβουκας
4
+1
Ν
Q
-450
14%
7
7
10
02735
Ζερβος
Κουτσακης
03107
Κουτσακης
3ΧΑ-1
Β
9
100
100%
7
7
11
02735
Ζερβος
Κουτσακης
03107
Κουτσακης
3ΧΑ-1
Ν
6
50
86%
7
7
12
02735
Ζερβος
Κουτσακης
03107
Κουτσακης
4
Ν
6
-620
64%
8
8
16
09906
Μελεουνη
Πεζανακης
05639
Πεζανακης
3ΧΑ-2
Β
5
100
86%
8
8
17
09906
Μελεουνη
Πεζανακης
05639
Πεζανακης
4
Β
K
-420
0%
8
8
18
09906
Μελεουνη
Πεζανακης
05639
Πεζανακης
4
*-2
Β
5
500
100%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά