Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
100801
ΖΕΥΓΗ ΟΠΕΝ ΔΕΥΤΕΡΑΣ D3
Κάρτα ζεύγους 27: ΒΟΛΟΝΑΚΗΣ - ΦΥΣΙΚΑ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
7
19
09275
Κοψιας
Βεργη
08743
Βεργη
2
-1
Δ
Q
-100
83%
1
7
20
09275
Κοψιας
Βεργη
08743
Βεργη
3ΧΑ-4
Δ
7
-400
17%
1
7
21
09275
Κοψιας
Βεργη
08743
Βεργη
6
Α
Q
980
69%
2
8
25
09267
Πλιγκος
Ζαφειρης
10993
Ζαφειρης
4
Β
J
-420
50%
2
8
26
09267
Πλιγκος
Ζαφειρης
10993
Ζαφειρης
4
*+1
Α
K
990
50%
2
8
27
09267
Πλιγκος
Ζαφειρης
10993
Ζαφειρης
4
*-2
Α
9
-300
1%
4
1
10
03482
Χατζηιωαννου
Παληγιαννης
03673
Παληγιαννης
4
+2
Ν
3
-680
50%
4
1
11
03482
Χατζηιωαννου
Παληγιαννης
03673
Παληγιαννης
-
-
-
40%
40%
4
1
12
03482
Χατζηιωαννου
Παληγιαννης
03673
Παληγιαννης
3ΧΑ+1
Α
A
430
99%
5
2
16
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
5
*-3
Α
Q
-800
1%
5
2
17
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
4
-1
Δ
7
-50
50%
5
2
18
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
3ΧΑ+1
Β
3
-630
26%
6
3
22
02737
Καρακατσανης
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
2ΧΑ-1
Α
A
-100
7%
6
3
23
02737
Καρακατσανης
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
3ΧΑ-3
Α
K
-300
7%
6
3
24
02737
Καρακατσανης
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
2
Α
K
110
83%
7
4
1
09906
Μελεουνη
Πεζανακης
05639
Πεζανακης
3ΧΑ-1
Α
5
-50
21%
7
4
2
09906
Μελεουνη
Πεζανακης
05639
Πεζανακης
4
-2
Α
Q
-100
41%
7
4
3
09906
Μελεουνη
Πεζανακης
05639
Πεζανακης
3ΧΑ
Α
K
600
69%
8
5
7
02256
Καβαλακης
Ραμος
01745
Ραμος
5
Β
A
600
66%
8
5
8
02256
Καβαλακης
Ραμος
01745
Ραμος
1ΧΑ
Β
5
90
66%
8
5
9
02256
Καβαλακης
Ραμος
01745
Ραμος
3ΧΑ-2
Α
T
200
75%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά