Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
100801
ΖΕΥΓΗ ΟΠΕΝ ΔΕΥΤΕΡΑΣ D3
Κάρτα ζεύγους 22: ΔΑΝΕΛΛΑΚΗΣ - ΚΑΤΑΞΕΝΟΣ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
2
4
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
3ΧΑ
Δ
3
600
91%
1
2
5
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
3ΧΑ
Α
3
400
17%
1
2
6
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
4
+1
Β
T
-450
58%
2
3
10
02737
Καρακατσανης
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
4
+2
Β
T
-680
50%
2
3
11
02737
Καρακατσανης
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
4
+2
Β
9
-480
88%
2
3
12
02737
Καρακατσανης
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
3
*-1
Β
A
200
50%
3
4
16
09906
Μελεουνη
Πεζανακης
05639
Πεζανακης
4
*+1
Ν
3
-690
17%
3
4
17
09906
Μελεουνη
Πεζανακης
05639
Πεζανακης
4
-1
Α
K
-50
50%
3
4
18
09906
Μελεουνη
Πεζανακης
05639
Πεζανακης
5
-1
Β
T
100
99%
4
5
22
02256
Καβαλακης
Ραμος
01745
Ραμος
3
-1
Α
A
-100
7%
4
5
23
02256
Καβαλακης
Ραμος
01745
Ραμος
3ΧΑ-1
Δ
J
-100
71%
4
5
24
02256
Καβαλακης
Ραμος
01745
Ραμος
-
-
-
50%
50%
5
6
1
08350
Τσελεπης
Καλοπητας
09064
Καλοπητας
-
-
-
60%
60%
5
6
2
08350
Τσελεπης
Καλοπητας
09064
Καλοπητας
-
-
-
60%
60%
5
6
3
08350
Τσελεπης
Καλοπητας
09064
Καλοπητας
-
-
-
60%
60%
6
7
7
09275
Κοψιας
Βεργη
08743
Βεργη
6
-1
Ν
A
100
99%
6
7
8
09275
Κοψιας
Βεργη
08743
Βεργη
4
-2
Ν
J
100
83%
6
7
9
09275
Κοψιας
Βεργη
08743
Βεργη
3
-1
Β
7
50
99%
7
8
13
09267
Πλιγκος
Ζαφειρης
10993
Ζαφειρης
5
-1
Α
A
-100
66%
7
8
14
09267
Πλιγκος
Ζαφειρης
10993
Ζαφειρης
5
Β
Q
-400
66%
7
8
15
09267
Πλιγκος
Ζαφειρης
10993
Ζαφειρης
4
Α
T
420
83%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά