Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
100590
Ζεύγη ΤΡΙΤΗΣ 1-9 ΤΑΥΤ. D2
Κάρτα ζεύγους 24: ΤΣΙΜΠΙΔΑΚΗ - ΔΟΥΛΓΕΡΗ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
4
13
02745
Φιλιππου
Πετριδης
01747
Πετριδης
4
-1
Β
6
100
75%
1
4
14
02745
Φιλιππου
Πετριδης
01747
Πετριδης
2
+3
Β
T
-200
25%
1
4
15
02745
Φιλιππου
Πετριδης
01747
Πετριδης
5
*-2
Α
Q
-300
0%
1
4
16
02745
Φιλιππου
Πετριδης
01747
Πετριδης
2ΧΑ
Α
J
120
13%
2
5
1
10604
Σανσογλου
Φυσικα
06488
Φυσικα
3ΧΑ+2
Δ
5
460
88%
2
5
2
10604
Σανσογλου
Φυσικα
06488
Φυσικα
3
-2
Β
A
200
88%
2
5
3
10604
Σανσογλου
Φυσικα
06488
Φυσικα
4
+2
Β
A
-480
50%
2
5
4
10604
Σανσογλου
Φυσικα
06488
Φυσικα
4
+1
Δ
8
650
88%
3
1
9
12244
Καραβολιας
Κασσανης
12246
Κασσανης
3ΧΑ
Ν
Q
-400
38%
3
1
10
12244
Καραβολιας
Κασσανης
12246
Κασσανης
3ΧΑ
Ν
9
-600
0%
3
1
11
12244
Καραβολιας
Κασσανης
12246
Κασσανης
2
+2
Α
4
170
100%
3
1
12
12244
Καραβολιας
Κασσανης
12246
Κασσανης
4
Α
6
420
100%
4
2
17
08737
Ματθαιου
Παλογιαννιδης
06484
Παλογιαννιδης
3ΧΑ+1
Δ
8
430
100%
4
2
18
08737
Ματθαιου
Παλογιαννιδης
06484
Παλογιαννιδης
6
Δ
K
920
100%
4
2
19
08737
Ματθαιου
Παλογιαννιδης
06484
Παλογιαννιδης
3
+1
Α
8
170
100%
4
2
20
08737
Ματθαιου
Παλογιαννιδης
06484
Παλογιαννιδης
4
Ν
A
-620
0%
5
3
5
08351
Σταυρη
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
2
+2
Ν
A
170
50%
5
3
6
08351
Σταυρη
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
4
-1
Α
2
100
50%
5
3
7
08351
Σταυρη
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
1ΧΑ+1
Ν
2
120
25%
5
3
8
08351
Σταυρη
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
6
-1
Ν
9
-50
0%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά