Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
100041
Ζεύγη ΔΕΥΤΕΡΑΣ OPEN D 1
Κάρτα ζεύγους 26: ΚΑΛΟΠΗΤΑΣ - ΤΣΕΛΕΠΗΣ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
6
19
09903
Ραμος
Τσαβαρη
07561
Τσαβαρη
4
-2
Α
7
-200
0%
1
6
20
09903
Ραμος
Τσαβαρη
07561
Τσαβαρη
3
*-1
Β
6
200
67%
1
6
21
09903
Ραμος
Τσαβαρη
07561
Τσαβαρη
3
Β
A
-110
33%
2
7
1
02256
Καβαλακης
Βεργη
08743
Βεργη
3ΧΑ+1
Β
3
-430
17%
2
7
2
02256
Καβαλακης
Βεργη
08743
Βεργη
5
*-1
Δ
A
-100
17%
2
7
3
02256
Καβαλακης
Βεργη
08743
Βεργη
3
-1
Ν
A
50
33%
4
1
10
10293
Πλιγκος
Σιματης
01750
Σιματης
2
*+2
Β
K
-580
0%
4
1
11
10293
Πλιγκος
Σιματης
01750
Σιματης
3
+1
Α
A
130
42%
4
1
12
10293
Πλιγκος
Σιματης
01750
Σιματης
3
+2
Δ
A
150
50%
5
2
16
00292
Δανελλακης
Καταξενος
04912
Καταξενος
3ΧΑ+2
Δ
J
660
67%
5
2
17
00292
Δανελλακης
Καταξενος
04912
Καταξενος
5
+1
Α
5
480
25%
5
2
18
00292
Δανελλακης
Καταξενος
04912
Καταξενος
2
+1
Ν
4
-110
25%
6
3
22
02498
Κελεπερας
Βρουχος
02736
Βρουχος
4
+1
Β
5
-450
42%
6
3
23
02498
Κελεπερας
Βρουχος
02736
Βρουχος
4
+1
Ν
7
-650
42%
6
3
24
02498
Κελεπερας
Βρουχος
02736
Βρουχος
6
-1
Ν
Q
50
83%
7
4
4
09267
Πλιγκος
Ζαφειρης
10993
Ζαφειρης
3ΧΑ+1
Β
8
-630
67%
7
4
5
09267
Πλιγκος
Ζαφειρης
10993
Ζαφειρης
3
+1
Α
J
170
67%
7
4
6
09267
Πλιγκος
Ζαφειρης
10993
Ζαφειρης
5
-1
Α
Q
-100
17%
8
5
13
05639
Πεζανακης
Μελεουνη
09906
Μελεουνη
-
-
2
600
100%
8
5
14
05639
Πεζανακης
Μελεουνη
09906
Μελεουνη
4
+1
Δ
A
450
33%
8
5
15
05639
Πεζανακης
Μελεουνη
09906
Μελεουνη
4
Ν
4
-130
67%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά