Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
100041
Ζεύγη ΔΕΥΤΕΡΑΣ OPEN D 1
Κάρτα ζεύγους 21: ΣΒΙΓΓΟΣ - ΡΑΜΟΣ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
1
1
10293
Πλιγκος
Σιματης
01750
Σιματης
3ΧΑ
Β
6
-400
75%
1
1
2
10293
Πλιγκος
Σιματης
01750
Σιματης
4
-1
Ν
A
100
67%
1
1
3
10293
Πλιγκος
Σιματης
01750
Σιματης
4
-2
Β
A
100
67%
2
2
7
00292
Δανελλακης
Καταξενος
04912
Καταξενος
4
*-4
Β
A
1100
83%
2
2
8
00292
Δανελλακης
Καταξενος
04912
Καταξενος
3ΧΑ+2
Δ
Q
460
8%
2
2
9
00292
Δανελλακης
Καταξενος
04912
Καταξενος
2
-1
Β
5
50
50%
3
3
13
02498
Κελεπερας
Βρουχος
02736
Βρουχος
3ΧΑ*-3
Α
2
-800
0%
3
3
14
02498
Κελεπερας
Βρουχος
02736
Βρουχος
4
+1
Δ
9
450
33%
3
3
15
02498
Κελεπερας
Βρουχος
02736
Βρουχος
2ΧΑ+1
Β
T
-150
17%
4
4
19
09267
Πλιγκος
Ζαφειρης
10993
Ζαφειρης
2
-1
Β
2
50
33%
4
4
20
09267
Πλιγκος
Ζαφειρης
10993
Ζαφειρης
3
-2
Β
6
200
67%
4
4
21
09267
Πλιγκος
Ζαφειρης
10993
Ζαφειρης
3
*
Β
5
-730
0%
5
5
4
05639
Πεζανακης
Μελεουνη
09906
Μελεουνη
3ΧΑ+3
Β
5
-690
0%
5
5
5
05639
Πεζανακης
Μελεουνη
09906
Μελεουνη
2
+2
Δ
J
170
67%
5
5
6
05639
Πεζανακης
Μελεουνη
09906
Μελεουνη
4
-1
Α
Q
-100
17%
6
6
10
09903
Ραμος
Τσαβαρη
07561
Τσαβαρη
3ΧΑ-1
Β
3
100
75%
6
6
11
09903
Ραμος
Τσαβαρη
07561
Τσαβαρη
3ΧΑ
Δ
J
400
83%
6
6
12
09903
Ραμος
Τσαβαρη
07561
Τσαβαρη
1ΧΑ+4
Δ
8
210
83%
7
7
16
02256
Καβαλακης
Βεργη
08743
Βεργη
3ΧΑ
Δ
6
600
17%
7
7
17
02256
Καβαλακης
Βεργη
08743
Βεργη
6ΧΑ
Α
T
990
100%
7
7
18
02256
Καβαλακης
Βεργη
08743
Βεργη
3
-1
Ν
A
100
92%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά