Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
87562
Περιφερειακό πρωτάθλημα Ανατολικής Ελλάδας 1-9 2η ημερίδα
Κάρτα ζεύγους 14: ΣΤΕΦΑΝΗΣ - ΜΑΚΕΣΤΑΣ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
1
1
07652
Σαραντιδης
Κινιαζοπουλου
07889
Κινιαζοπουλου
3ΧΑ+3
Β
J
490
92%
1
1
2
07652
Σαραντιδης
Κινιαζοπουλου
07889
Κινιαζοπουλου
3ΧΑ+3
Ν
7
690
67%
2
1
3
05206
Ρητα
Τσαπαρας
09402
Τσαπαρας
3ΧΑ
Ν
2
400
58%
2
1
4
05206
Ρητα
Τσαπαρας
09402
Τσαπαρας
1ΧΑ
Α
4
-90
92%
3
1
5
06851
Παπαγεωργιου
Καραπατσουδη
07888
Καραπατσουδη
2
-1
Ν
T
-100
75%
3
1
6
06851
Παπαγεωργιου
Καραπατσουδη
07888
Καραπατσουδη
4
Β
A
130
58%
4
1
7
10175
Τσιρογιαννης
Ασημακοπουλος
08616
Ασημακοπουλος
2
+1
Α
3
-140
33%
4
1
8
10175
Τσιρογιαννης
Ασημακοπουλος
08616
Ασημακοπουλος
3ΧΑ+2
Β
5
460
83%
5
1
9
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
3
-3
Ν
T
-150
0%
5
1
10
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
2
-2
Β
Q
-200
17%
6
1
11
06960
Κρινη
Χατζηχρηστος
10163
Χατζηχρηστος
3
Δ
Q
-140
33%
6
1
12
06960
Κρινη
Χατζηχρηστος
10163
Χατζηχρηστος
3
+1
Δ
9
-170
58%
7
1
13
07561
Τσαβαρη
Ραμος
09903
Ραμος
3
-2
Α
6
200
100%
7
1
14
07561
Τσαβαρη
Ραμος
09903
Ραμος
4
-1
Α
Q
50
83%
8
1
15
08347
Χατζησαββα
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
5
Β
6
650
67%
8
1
16
08347
Χατζησαββα
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
4
+2
Β
5
480
100%
9
1
17
06484
Παλογιαννιδης
Χητα
08741
Χητα
2
-2
Α
5
100
58%
9
1
18
06484
Παλογιαννιδης
Χητα
08741
Χητα
4
+1
Ν
K
650
75%
10
1
19
09275
Κοψιας
Βεργη
08743
Βεργη
6ΧΑ
Α
6
-1440
0%
10
1
20
09275
Κοψιας
Βεργη
08743
Βεργη
4
+2
Α
A
-680
33%
11
1
21
10604
Σανσογλου
Παταβουκας
10603
Παταβουκας
4
+2
Δ
K
-480
50%
11
1
22
10604
Σανσογλου
Παταβουκας
10603
Παταβουκας
4
-1
Β
3
-50
100%
12
1
23
10461
Σαραντιδης
Φλωρου
10462
Φλωρου
3
Δ
8
-140
75%
12
1
24
10461
Σαραντιδης
Φλωρου
10462
Φλωρου
1ΧΑ
Ν
7
90
50%
13
1
25
06967
Καζας
Φυσικα
06488
Φυσικα
3ΧΑ+3
Α
8
-690
0%
13
1
26
06967
Καζας
Φυσικα
06488
Φυσικα
4
+1
Ν
A
650
100%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά