Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
87561
Περιφερειακό πρωτάθλημα Ανατολικής Ελλάδας 1-9 1η ημερίδα
Κάρτα ζεύγους 4: ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
4
17
06960
Κρινη
Χατζηχρηστος
10163
Χατζηχρηστος
2
Α
2
-110
17%
1
4
18
06960
Κρινη
Χατζηχρηστος
10163
Χατζηχρηστος
3ΧΑ+3
Α
6
-490
25%
2
6
25
10604
Σανσογλου
Παταβουκας
10603
Παταβουκας
3
-1
Δ
K
-100
42%
2
6
26
10604
Σανσογλου
Παταβουκας
10603
Παταβουκας
4
Δ
2
620
50%
3
3
19
06484
Παλογιαννιδης
Χητα
08741
Χητα
3ΧΑ+3
Β
2
490
50%
3
3
20
06484
Παλογιαννιδης
Χητα
08741
Χητα
2ΧΑ+1
Α
5
-150
0%
4
1
7
01749
Στεφανης
Μακεστας
08354
Μακεστας
6
Δ
9
1430
75%
4
1
8
01749
Στεφανης
Μακεστας
08354
Μακεστας
5
+1
Α
5
420
100%
5
5
3
06851
Παπαγεωργιου
Καραπατσουδη
07888
Καραπατσουδη
3ΧΑ
Δ
5
-600
67%
5
5
4
06851
Παπαγεωργιου
Καραπατσουδη
07888
Καραπατσουδη
3ΧΑ+1
Α
T
-630
8%
6
5
5
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
4
Δ
A
420
67%
6
5
6
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
5
Β
4
-400
42%
7
2
21
07652
Σαραντιδης
Κινιαζοπουλου
07889
Κινιαζοπουλου
4
Α
A
-420
75%
7
2
22
07652
Σαραντιδης
Κινιαζοπουλου
07889
Κινιαζοπουλου
3
-1
Α
A
100
58%
8
6
11
09275
Κοψιας
Βεργη
08743
Βεργη
4
+2
Ν
A
480
75%
8
6
12
09275
Κοψιας
Βεργη
08743
Βεργη
3
+3
Ν
5
230
42%
9
7
15
06967
Καζας
Φυσικα
06488
Φυσικα
3ΧΑ+1
Δ
8
430
100%
9
7
16
06967
Καζας
Φυσικα
06488
Φυσικα
4
Β
T
-420
42%
10
2
1
07561
Τσαβαρη
Ραμος
09903
Ραμος
6
+1
Ν
7
-1010
17%
10
2
2
07561
Τσαβαρη
Ραμος
09903
Ραμος
2
-2
Α
T
-100
25%
11
3
9
10461
Σαραντιδης
Φλωρου
10462
Φλωρου
4
+1
Α
T
650
58%
11
3
10
10461
Σαραντιδης
Φλωρου
10462
Φλωρου
1ΧΑ+1
Δ
8
120
67%
12
4
13
05206
Ρητα
Τσαπαρας
09402
Τσαπαρας
4
+2
Β
A
-680
67%
12
4
14
05206
Ρητα
Τσαπαρας
09402
Τσαπαρας
5
-1
Ν
A
50
67%
13
7
23
08347
Χατζησαββα
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
3
+3
Δ
A
-170
42%
13
7
24
08347
Χατζησαββα
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
3ΧΑ-1
Β
J
-50
50%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά